DİĞER HİZMETLER

İngilizce Sunum İçerik Danışmanlığı

Yabancı müşterilere veya iş ortaklarına yapacağınız önemli bir iş sunumu öncesinde kendinizi hazır hisssetmiyor musunuz? Daha iyi bir sunumla hedefi onikiden vurmak ister misiniz? Uzmanlarımız sizin için en uygun iş sunumunu hazırlar, sizinle prova eder ve mükemmel bir izlenim bırakmanız için sizi o önemli toplantıya hazırlar. Danışmanlarımız sayesinde artık İngilizce sunumlar yaparken kendinizi harika hissedeceksiniz.

Internet Sitesi İngilizce İçerik Danışmanlığı

Internet sitenizin İngilizce bölümünün ziyaretçileriniz üzerinde arzuladığınız etkiyi bırakmadığını mı düşünüyorsunuz. Internet sitenizin yabancı müşterileri size çekmesini istemez misiniz? Başka ülkelerden sizinle iş yapmak isteyenlerin sıraya girdiğini hayal edin! Artık siz de hedefi onikiden vuran, profesyonel dilde yazılmış, İngilizce bir internet sitesine sahip olabilirsiniz.

Uzmanlarımız ürün ve hizmetlerinizin internet yoluyla pazarlanmasında en etkili İngilizce içerikleri sizler için hazırlarlar. Yapmanız gereken, hayalini kurduğunuz internet sitesi ve vermek istediğiniz mesajların neler olduğunu bize bildirmenizdir. Proje çalışması tamamlandığında dış pazarlara yönelen firmanızın uluslar arası internet sitesiyle gurur duyacaksınız.

Pazarlama Materyalleri İngilizce İçerik Danışmanlığı

Pazarlamayla ilgili kullandığınız malzelerin İngilizce versiyonlarının hazırlanmasında uzmanlarımız size yardımcı olmaya hazırlar. Dijital ve baskılı malzemelerde en çarpıcı İngilizce içerik ve sloganları artık kullanabileceksiniz. Profesyonel ve popüler İngilizcede hazırlanmış pazarlama materyalleri sizi hayalini kurduğunuz devler ligine taşıyacak.

Restoran İngilizce Menü İçerik Danışmanlığı

En ince detayına kadar düşündüğünüz işletmenizde İngilizce menülerin eksik olduğunu veya menülerde kullanılan dilin sunduğunuz lezzetleri anlatmakta yetersiz kaldığını gözünüzde canlandırın. Yabancı müşterilerinizin ilk göz attığı yer menünüz ve şarap listenizdir. İşletmenizin ve sunduğunuz lezzetlerin kalitesini en iyi şekilde anlatmak istemez misiniz? Bırakın, İngiliz ve Amerikalı gourmet danışmanlarımız menülerinizi şekillendirsin. Tüm lezzetleriniz menüde harika gözüksün. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.