PROFESYONELLERİN YORUMLARI


What Speak & More means to me?
Say Say Say what you want, don't be afraid to speak in English
Presentation skills develop and sharpen
English in your daily life, on your mind, in your dreams...
Activate your brain to think in English
Key is to be confident with your level of English
&
Must be a part of your life
Organized co-working
Real good coaching
Entertainment while practicing

Elif İçören / Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. / Human Resources / Turkcell Group Organizational Development / HR Planning Manage

“Finansbank olarak Speak & More ile yöneticilerimiz için altı aylık Conversation Club eğitimi gerçekleştirdik. Eğitimde yöneticilerimiz İş İngilizcelerini geliştirdiler ve İngilizce konuşma konusunda fayda gördüler. Biz de eğitim departmanı olarak Speak & More'la bu projeyi gerçekleştirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.Speak & More 'a teşekkür ederiz.”

Şebnem Ölçev / İK Eğitim ve Gelişim Yönetimi / Finansbank

“I have attended the “English Presentation Skills Workshop” right before I went to London to make a presentation at a conference, competing for the best company in the EMEA region. The workshop was full of practical clues about influencing the audience and making the presentation in a professional manner. I must also mention that this workshop provided the exact confidence that I needed, and definitely has a share in my success in becoming the winner of the award. I strongly recommend Speak & More for an end-to-end solution to your needs in a presentation; your slides, your speech and your body language. I will definitely ask for their help whenever I need. It’s good to know that our friends at Speak & More are always there for us.”

Mine Özkut / Yeni Operasyonlar Müdürü / Global Bilgi

“İngilizce, okul yıllarında bir türlü öğrenemediğim, hep kaçındığım fakat hayat boyu canımı sıkan bir engel olmuştur benim için… Yıllar içinde bulunduğum pozisyonda mesleki gereksinimlerden dolayı çözüm arayışım hep sürdü taki “Speak & More” ile tanışana kadar.

Speak & More benim için bir kurs değil yaşam şekli oldu. Kağıt üzerinde bildiğimiz birçok şeye rağmen konuşamamamızın önündeki engelleri kaldırdığı için, ayrıca çeşitli pozisyondaki insanları sevye farklılığını hissettirmeden dostluk potasında eritip kaynaştırdığı için Speak & More’a çok teşekkür ederim.”

Mustafa Çavuşoğlu / Sales Training Manager / Boehringer Ingelheim

“Yöneticilerimiz, hem birebir hem de grup olarak Speak & More’un özel programlarına katılmaktadır. Profesyonel hayatta İngilizce konuşurken yöneticilerimiz bu eğitimlerden fayda görüyorlar. Eğitimler İngilizce profesyonel gelişim ve beyin fırtınası halinde geçiyor.

Pfizer olarak verdiğimiz karardan ve Speak & More ile çalışmaktan memnunuz. Bu tarz bir gelişim projesi gerçekleştirmek isteyen şirketlere tavsiye ederiz.”

Aybike Budak / HR Manager / Pfizer

“Speak and More firmasını profesyonel kadrosundan sahıs olarak ben ve çalışanlarım eğitim desteği aldık .Kişisel gelişimimize katkıları son derece pozitif olmuştur disiplinli ve yerinde alınan aksiyonlarla çalışanların hayatını kolaylaştıracak esneklikte eğitimler çok yararlı olmuştur. Seçkin eğitmen kadrosunu ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.”

Selim Hartavioğlu / Suriçi Krediler / Finansbank

“Speak & More'un eğitmenleriyle İngilizce'ye bakışım değişti. İngilizce bir sorundu artık değil, doğru yöntemlerle kalıcı sonuçlar elde ettiğimi düşünüyorum. Speak & More’un iş hayatindan anlayan, profesyonel eğitmenlerine teşekkürler.”

Hakan Atitürk / Çiftkurtlar Ot. Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

“Esnek ders saatleri ile çalışanlarımızın yoğun tempolarında, derslerini aksatmadan yürütme olanağı sunan Speak and More; donanımlı, alanında yetkin kadrosuyla yüksek öğrenme garantileri sunarak kurum ihtiyaçlarımızı etkin bir şekilde gidermiştir.

Dil eğitimi ancak emeklerini sonuna kadar veren birlikteliklerde başarı sağladığı için bu anlamda yabancı dil ortağımız Speak and More’a başarılarının devamını diler, katkılarından dolayı teşekkür ederim.”

Demet İleri / İnsan Kaynakları Yöneticisi / Arete Consulting

“İş İngilizcesi geliştirme ihtiyacıma cevap olan ve benim için bir program geliştiren Speak & More' a teşekkür ederim.”

Burak Oral / Genel Müdür Yardımcısı / Martin&Martin Insurance and Reisurance Brokers

“Bankamızda yurtdışı ortaklar sebebiyle komitelerimiz İngilizce yapılmaktadır. Komite haricinde konuşma pratiğim olmadığı için daha önce 2 kere farklı conversation class dersleri aldım. Ama çok da ilerleme kaydettiğimi söyleyemem. Bankamızın Speak & More ile anlaşması sonucu bir grup personele conversation class açıldı. Geçmiş tecrübelerim sebebiyle çok beklentim yoktu. Ancak kısa sürede yanıldığımı anladım. Hem iş İngilizcesi hemde günlük İngilizceyi kullanabileceğimiz farklı konularla eğlenceli dersler yaptık. Sınıf isteğine göre gramer desteği de verildi. Eğer sınıfın enerjisi düşük ise İngilizce oyunlar oynayarak dersimizi verimli hale getirdik. Tabiki bunu başaran sınıfın nabzını tutabilen deneyimli, güleryüzlü hocalarımız sayesinde oldu.Bende neler mi değişti? İngilizce konuşma konusunda utangaç olan ben her konuda düşüncelerimi söyleyebilir oldum. İş ingilizcesi yanında günlük İngilizce kelime dağarcığım gelişti. Gramer hatalarımda azaldı. Artık komitelerde rahatça dosya anlatabiliyorum. Birde çok iyi bir dost kazandım. Teşekkürler Yelda.”

Berivan Gezer Gültekin / Corporate Credits AllocationYönetmen / FİNANSBANK A.Ş.Krediler

“Thanks a lot to Speak & More, who helped improve the English of a woman who is the mother of a young girl (3 years old) who takes up most of her mom's time and at the same time has to work full-time in a global company which demands high dedication & motivation. Learning English became an activity which I fully enjoyed and had fun doing while working with Speak & More. I would recommend Speak & More to everyone.”

Zeynep Yanlızbağlı / Ericsson

“Bankamızdaki Speak & More tarafından gerçekleştirilen “İş İngilizcesi-Conversation Kursu”, ingilizce algılamalarımda, kelime dağarcığımın gelişmesinde ve konuşma kapasitemin artmasında önemli katkılar sağladı. Öğretme bilgi ve becerisine sahip öğretmen desteğindeki eğitimlerimiz gayet keyifli ve verimli geçmiştir. Eğitim sürecimin başında grammer bilgim iyi iken, konuşma ve algılamalarım ise oldukça zayıftı. Haftada toplam 3 saat olmak üzere 6 ay süren bu eğitimin sonunda, kendimi -başta bankacılık olmak üzere- hemen her konuda görüşlerimi beyan edebilecek konumda hissediyorum. İngilizce konuşurken bu güveni hissetmek çok güzel bir duygu bence. Katkılarından dolayı Speak&More’a teşekkürler ”

Aydın Sayitoğlu / Mali Analiz Birim Yöneticisi / Finansbank Krediler

"Bu kursa katılarak kariyer gelişimime büyük katkı sağladığımı görüyorum. İngilizce konuşmam gerektiği anlarda artık daha ozguvenliyim."

Selma Emir / Credits Monitoring Assistant Vice President/ Finansbank

“Bankamızın aracı olduğu Speak and More tarafından verilen ingilizce eğitimi için oluşturulan konuşma sınıfına katılmadan önce tereddütlerim vardı.

İngilizce kurslarına gitmiş ancak etkili sonuç alamamıştım. Fakat, Speak & More hızlı, kolay ve etkin İngilizce öğreten ve pratik yaptıran bir sistem olduğundan ne kadar yanıldığımı anladım. Ayrıca İngilizce konuşurken hep bir çekingenliğim vardı. Çoğu kişi gibi konuşmaktan çekiniyordum. Bu kurs ile ne mi anladım ? Hata yapmadan yabancı bir dili öğrenemeyeceğimi anladım. Eğlenerek çok daha kolay öğrendiğimi anladım. Çok fazla pratik yaparak kendime olan güvenimin yerine geldiğini anladım. Bence alışılmış kalıpları kırmak gerekiyor.

İngilizce gerçeği konuşmadan geçiyor , çok fazla konuşmak. Bunun için de en güzel en efektif yolu kullanan S&M ‘a bana çok şey öğrettiği için sonsuz teşekkürler.. Ayrıca, eğitmen Yelda’nın güler yüzlü , sabırlı , eğlenceli , disiplinli ve her daim sınıfı dinamik tutan bir yapısı olduğunu yani uzun lafın kısası olağanüstü bir eğitmen olduğunu ayrıca belirtmek isterim."

Melek Yılmazgil / Avrupa 1 Kredi Bölge Müdürlüğü Yönetmen / Finansbank

Kişisel verileriniz KVKK kapsamında mevzuata uygun olarak toplanıp işlenmektedir. Daha fazla bilgi almak için Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

TAMAM